NOVÝ KLIENT / POMOC

 

Chcem si prezerať obrazový servis. Čo mám urobiť?

Prístup k obrazovému servisu SITA je možný až po pridelení užívateľského mena a hesla oddelením obchodu a marketingu SITA. Informujte sa prosím o podnmienkach vstupu do obrazovej databázy SITA.

Oddelenie Obchodu a Marketingu
tel: +421 2 5249 6106
fax: +421 2 5249 3466
marketing@sita.sk


Musím zadávať užívateľské meno a heslo vždy znova?

Užívateľské meno a heslo nie je potrebné zadávať vždy znova. Prehliadač umožňuje jeho zapamätanie. Táto možnosť však musí byť povolená v samotnom prehliadači.
Nastavenie v Internet Exploreri 6: Vlastnosti/Možnosti siete internet -> Obsah -> Automatické dokončovanie -> musíte zaškrtnúť polia Mená a heslá používateľov vo formulároch a Vyzvať na uloženie hesiel.
Nastavenie v Mozilla/Firefox: Tools -> Options -> Privacy -> Saved passwords -> musíte zaškrtnúť pole Remember passwords


Zadal som užívateľské meno a heslo, nemôžem sa však dostať do sekcie pre klientov.

Skontrolujte prosím, či zadávate správne heslo. Záleží aj na tom, či ho zadávate veľkými alebo malými písmenami. Obvyklou chybou je zámena písmen "y" a "z". V prípade neúspechu kontaktuje obchodné oddelenie SITA.
Platnosť niektorých hesiel je viazaná na konkrétny počítač či počítačovú sieť. V takomto prípade je prístup možný len z tohto miesta.